Komunikat prasowy

Trwająca w Polsce od ponad dwóch miesięcy pandemia koronawirusa spowodowała wiele ograniczeń, które mają duży wpływ na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Brak nowych klientów oraz kontraktów powoduje problemy z utrzymaniem płynności finansowej firmy, na którą wpływają opłaty stałe, w tym kredyty czy raty leasingowe. "PEKAO LEASING" wyszedł naprzeciw potrzebom klientów i wprowadził dla nich program udogodnień, by pomóc zminimalizować negatywne skutki pandemii odczuwane przez przedsiębiorców.
Wprowadzenie systemu pracy zdalnej wśród pracowników spółki, ograniczenie wizyt klientów w oddziałach do minimum, a w zamian zaproponowanie kontaktu za pośrednictwem portalu klienta, rozmowy telefonicznej czy nawet przez komunikatory. To nie jedyne udogodnienia, które na początku pandemii wprowadziło "PEKAO LEASING", by pomóc przedsiębiorcom. Ważnym punktem w programie udogodnień "Pekao Leasing" jest też możliwość szybkiej modyfikacji harmonogramów opłat, praktycznie od ręki. Zmiana może polegać na obniżeniu do 6 kolejnych rat do poziomu pokrywającego spłatę odsetek lub wydłużeniu okresu finansowania do 6 miesięcy bądź wprowadzeniu obu tych elementów jednocześnie. Co istotne, spółka nie pobiera żadnych opłat za zmianę harmonogramu.

- Celem programu udogodnień "PEKAO LEASING", jest zapewnienie pomocy naszym klientom w przetrwaniu trudnego okresu lock-out’u. Wszystkie wnioski naszych Klientów są rozpatrywane w trybie pilnym. Zależy nam na tym, by każdy z naszych klientów "Pekao Leasing" czuł się bezpiecznie - mówi Szymon Kamiński, Prezes Zarządu "PEKAO LEASING".

Portal Klienta - zaloguj się i sprawdż jakie to proste


"PEKAO LEASING" Sp. z o.o. - spółka założona w 2001r., według rankingów jest jedną z wiodących firm leasingowych w Polsce. W ramach struktury posiada 28 oddziałów własnych na terenie całej Polski. Jako firma o uniwersalnym charakterze dopasowuje ofertę i strukturę transakcji do potrzeb klienta. Proponuje wszystkie rodzaje leasingu: m.in. leasing pojazdów, transportu ciężkiego, maszyn i urządzeń, nieruchomości, a także pożyczkę, najem długoterminowy.


Kontakt dla mediów:
media@pekaoleasing.com.pl