Prezes Zarządu PEKAO LEASING Sp. z o. o.
Od kwietnia 2022 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu PEKAO LEASING Sp. z o. o. 
W spółce od grudnia 2021 r. gdzie przed objęciem stanowiska Prezesa pełnił funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za obszar sprzedaży, operacji, finansów, IT, kapitału ludzkiego.
Od sierpnia 2020 roku Członek Zarządu ds. Finansowych w Polskim Holdingu Nieruchomości S.A. (do maja 2021 r.), gdzie odpowiadał m.in. za pozyskanie finansowania zewnętrznego na zakładający intensywny rozwój spółki program inwestycyjny. Od kwietnia 2016 r. do marca 2017 r. członek zarządu – Dyrektor Finansowy, a następnie do maja 2020 r. Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny w POLREGIO S.A. (dawniej Przewozy Regionalne sp. z o.o.), gdzie przeprowadził z sukcesem restrukturyzację naprawczą tego największego polskiego przewoźnika pasażerskiego (zakończoną w 2018 roku) umacniając istotnie jej pozycję rynkową uzyskując m.in. po raz pierwszy w jej historii przez 4 lata z rzędu dodatnie wyniki finansowe, realizując plan inwestycyjny o wartości 630 mln zł oraz wprowadzając na rynek nową markę: POLREGIO. Wcześniej pełnił funkcję Dyrektora Finansowego m.in. w Eurolot S.A., Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. i PKP Cargo S.A.

W roku 1997 z wynikiem pozytywnym złożył egzamin na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Od tamtego czasu zasiadał w radach nadzorczych wielu podmiotów m.in. ZDM sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, TBS Praga Południe sp. z o.o., PLL LOT S.A. oraz CPK sp. z o.o.

Absolwent kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowych studiów executive MBA na Uniwersytecie Gdańskim oraz GFKM (instytucja walidująca IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management).

Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w budowaniu i realizacji strategii przedsiębiorstw, zarządzaniu finansami oraz projektami. Specjalizuje się w analizach kontrolingowych oraz restrukturyzacji naprawczej i rozwojowej przedsiębiorstw.